نحوه تشخیص کالای خوب از کالای بی کیفیت و نامرغوب

ارسال شده در شلوار جینمقاله پوشاک جین آرا

نحوه تشخیص کالای خوب از کالای بی کیفیت و نامرغوب

 

 

یکی از معضلات و مشکلات در این زمینه این است که یکسری از تولید کننده های قدیمی به خاطر داشتن مشتری های ثابتشان از کیفیت قواره یا برش کار کم کردند و در این بازار، خیلی راحت کالای بی کیفیت را می فروشند. که متأسفانه در تولید کننده های قدیمی چنین چیزی بیشتر دیده می شود.

در این بخش کالای بی کیفیت را برایتان توضیح می دهیم تا شما بتوانید خیلی راحت کالای باکیفیت را از کالای بی کیفیت ونامرغوب

کیفیت شلوار جین

تشخیص دهید.

متأسفانه هنوز خیلی از فروشندگان فروشگاه ها هم اطلاعات کافی و کامل را در زمینه کالای باکیفیت ندارند چه برسد به خریداران و مشتری های عموم جامعه مان.

مثلاً شما به عنوان خریدار کالایی پشت ویترین از لحاظ رنگ و مدل توجهتان را جلب می کند و بدون توجه به کیفیت کالا یا برش کالا یا کیفیت شست کالا و بدون توجه به کیفیت پارچه کالا فقط از جنبه زیبایی ویترین مغازه و لوکس بودنه فروشگاه، مجاب می شوید که آن کالا را با هرقیمتی که هست از آن فروشگاه خریداری کنید. و بعد از خریداری کالا و استفاده کوتاه مدت از این کالا متوجه کیفیت نامطلوب و نامرغوب آن می شوید و حتی با سرزنش اطرافیانتان هم مواجهه می شوید.

 

 

کالای نامرغوب باعث لطمه و صدمه زدن به دیگران می شود. مثلاً باعث می شود که دیگر از آن فروشگاه خریداری نکنید و آن فروشنده و

دوخت شلوار جین

فروشگاه هم با افت فروش مواجه می شود و افت فروش فروشنده باعث افت تولید کالا می شود و همه این ها به صورت زنجیره ای به هم متصل هستند که شرایط نابسامانی در بازار به وجود می آید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید